Зв'язатися

UA
RU
Центр підтримки

Обмін та повернення

Умови повернення товару
Відповідно до «Закону про захист прав споживача», будь-який товар може бути повернутий у строк до 14 днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки.
Будь ласка, переконайтесь що товар підлягає поверненню. Мають бути дотримані наступні умови:
 1. На виробі немає слідів експлуатації;
 2. Упакування товару ціле;
 3. Комплектація до товару ціла та у повному розмірі;
 4. Усі заводські пломби, ярлики та наклейки на товарі у незмінному вигляді;
 5. Перевірте, будь ласка, відсутність вашого товару в Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну чи поверненню.
У разі несправності товару, придбаного до 14 днів, будь ласка, зверніться до сервісного відділу для перевірки товару на вказаний дефект. Ми зробимо заміну або повернення коштів у разі підтвердження несправності з вини виробника.
Що потрібне для оформлення повернення?
 1. Номер телефону, на який було оформлено замовлення.
 2. Гарантійний талон магазину або чек* - за відсутності доступу до телефону.
 3. Дані користувача банківської картки у разі оплати товару безготівковим способом.
 4. Документ, що підтверджує особу (паспорт, права водія, студентський квиток, пенсійне посвідчення);
Як відправити пристрій?
Для створення заявки на обмін/ повернення зверніться за телефоном 0 800 209 145 або у будь-якому месенджері.
Після формування заявки вам нададуть адресу для відправки службою доставки “Нова Пошта”. Всі витрати за доставку, у випадку обміну або повернення товару, магазин бере на себе. Також можна звернутись у шоурум за адресою: м. Київ, вул. Воздвиженська, 21-23.
Як відбувається повернення товару?
 1. Отримуємо звернення. Для створення заявки на обмін/ повернення зверніться за телефоном 0 800 209 468 або у будь-якому месенджері.
 2. Відправка товару. Після формування заявки вам нададуть адресу для відправки службою доставки “Нова Пошта”. Також можна звернутись у шоурум за адресою: м. Київ, вул. Воздвиженська, 21-23.
 3. Отримання і перевірка товару сервісним відділом. Для оцінки товару на дотримання правил повернення необхідно перевірити стан упакування, справність та цілісність товару. Перевірка може тривати до 14 днів.
 4. Підтверджуємо повернення грошових коштів або заміну. Після перевірки ми повертаємо грошові кошти або відправляємо вам заміну товару. Повернення коштів може тривати до 5 банківських днів з дня підтвердження повернення.
Якщо у вас є питання щодо повернення товару, пишіть нам!