Зв'язатися

UA
RU
Main Image
Спростіть своє тренування

Хто ми?

З розвитком людства розвивалися й інструменти, які ми використовуємо. Сучасні технології простягають руку допомоги, спрощуючи життя. Ми вважаємо, що це має зробити і наше життя здоровішим.

Ось чому ми заснували Yunmai Technology у 2014 році, вважаючи, що технології можуть і повинні бути спрямовані на покращення самопочуття. Вся наша продукція спеціально розроблена, щоб допомогти людям вести здоровий спосіб життя та контролювати свою фізичну форму, одночасно покращуючи свої спортивні результати. Ми пропонуємо інструменти для легкого доступу до тренувань з більш високою ефективністю, включаючи технології швидкої розминки, миттєвого відновлення та точного відстеження даних. Іншими словами, ми використовуємо технології, щоб допомогти вам спростити ваше тренування.

Наші передові продукти

Розкрийте найкращу версію себе незалежно від того, на якому етапі вашої фітнес-подорожі ви знаходитесь. Сьогодні продукція Yunmai продається у 115 країнах, оскільки ми продовжуємо виконувати свою місію з використання технологій для спрощення фітнесу та допомоги активним людям розкрити найкращу версію себе.

Yunmai Cutting-edge products

Розумні ваги – вимір тіла

Створений для вимірювання та відстеження не тільки вашої ваги, а й складу тіла. Тут ми досягли точності рівня наступного покоління.

Yunmai Cutting-edge products

Розумні скакалки - спалювання жиру

Створені для покращення кардіо-тренувань, спалюють калорії у простий спосіб.

Yunmai Cutting-edge products

Масажні пістолети - відновлення м'язів

Створені для розслаблення м'язових вузлів, впливають на найнапруженіші зони, забезпечують миттєву розминку та відновлення із силою спортивного рівня.

Глобальний амбасадор - Ансу Фаті

У квітні 2021 року Yunmai оголосила про підписання свого першого глобального амбасадора бренду лінійки масажних пістолетів Ансу Фаті. Фаті - 19-річний професійний футболіст іспанського футбольного клубу «Барселона», який наразі виступає в англійському клубі "Брайтон". Молодий гравець уже встановлює рекорди, зокрема він отримав статус наймолодшого бомбардира в історії Ліги чемпіонів за переможний гол у ворота міланського "Інтера" у віці 17 років. Елітний спортсмен був ідеальним вибором для представлення бренду.

І ми пишаємося тим, що він став представником масажних пістолетів Yunmai.

Info image

Медіа про Yunmai

Почуйте голос засобів масової інформації, які говорять про Yunmai.

Forbes
Yunmai 2 Smart Scale Допомогли мені усвідомити, що потрібно скоротити споживання вуглеводів і цукру.”
CNN
Yunmai scale відмінний вибір для більшості користувачів смартфонів при плануванні стратегії зниження ваги.”
The wall street journal
“... з'явився ряд конкурентів, таких як HyperIce Hypervolt та Yunmai Massage Gun...